| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW08054K32BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 17470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 4.32K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW08054K32BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW08054K32BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 4.32 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW08054K32BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW08054K32BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW08054K32BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW08054K32BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW080570K6BYEA, TNPW080571K5BYEA, TNPW0805732RBYEA, TNPW080573K2BYEA, TNPW0805750RBYEA, TNPW080575K0BYEA, TNPW080576R8BYEA, TNPW080577K7BYEA, TNPW08057K06BYEA, TNPW08057K15BYEA AC0603FR-072KL, AC0603FR-0730KL, AC0603FR-07330RL, AC0603FR-0733RL, AC0603FR-073K3L, AC0603FR-073K9L, AC0603FR-073KL, AC0603FR-074K7L, AC0603FR-074K99L, AC0603FR-07510RL.
Kopen Vishay Dale TNPW08054K32BETA bij ons, bespaar tijd en geld.