| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW080551R0BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 45740 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 51 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW080551R0BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW080551R0BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 51 Ohms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW080551R0BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW080551R0BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW080551R0BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW080551R0BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals IMS05WDRU100K40, IMS05WDRU101J40, IMS05WDRU101K40, IMS05WDRU102J40, IMS05WDRU102K40, IMS05WDRU103K40, IMS05WDRU120K40, IMS05WDRU121K40, IMS05WDRU123J40, IMS05WDRU123K40 MCR18ERTF4322, RMCF0805FT3M30, CRCW040224R0JNED, MCR18ERTF4220, CRCW120610K0JNEAC, CRCW0805698KFKEA, CRCW02012K20JNED, CRCW080591K0JNEA, MCR03ERTF9092, RC1005J392CS.
Kopen Vishay Dale TNPW080551R0BETA bij ons, bespaar tijd en geld.