| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW0805576RBETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 196710 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 576 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW0805576RBETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW0805576RBETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 576 Ohms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW0805576RBETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW0805576RBETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW0805576RBETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW0805576RBETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RCWE1020R383FKEA, RCWE1020R390JKEA, RCWE1020R392FKEA, RCWE1020R402FKEA, RCWE1020R412FKEA, RCWE1020R422FKEA, RCWE1020R430JKEA, RCWE1020R432FKEA, RCWE1020R442FKEA, RCWE1020R453FKEA RMCF0603FG15K0, RC0402FR-071K8L, RC0402FR-0711KL, RC0402FR-0711K5L, RC0402FR-07110KL, RC0402FR-0712KL, RC0402FR-0712K1L, RC0402FR-07120RL, RC0402FR-07124KL, RC0402FR-07127KL.
Kopen Vishay Dale TNPW0805576RBETA bij ons, bespaar tijd en geld.