| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW08055K49DETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 165090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 5.49K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW08055K49DETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW08055K49DETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 5.49 kOhms |
| Tolerantie | ±0.5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW08055K49DETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW08055K49DETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW08055K49DETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW08055K49DETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RCP0505B1K80GEB, RCP0505B1K80GS3, RCP0505B1K80JEB, RCP0505B1K80JS3, RCP0505B200RGEB, RCP0505B200RGS3, RCP0505B200RJEB, RCP0505B200RJS3, RCP0505B20R0GEB, RCP0505B20R0GS3 CRCW0603806RFKEA, MCR18ERTF3303, MCR10ERTJ301, MCR03ERTF6190, RMCF0805FT1R20, RC0201FR-0711R5L, MCR03ERTF3161, RMCF0603FT5R60, CRCW120647R5FKEA, RC1005F9091CS.
Kopen Vishay Dale TNPW08055K49DETA bij ons, bespaar tijd en geld.