| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW08055K62FETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 101310 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 5.62K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW08055K62FETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW08055K62FETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 5.62 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW08055K62FETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW08055K62FETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW08055K62FETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW08055K62FETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW1206481RBETA, TNPW120648K1BETA, TNPW12064K07BETA, TNPW12064K17BETA, TNPW12064K27BETA, TNPW12064K37BETA, TNPW12064K48BETA, TNPW12064K59BETA, TNPW1206505RBETA, TNPW120650K5BETA ERJ-S03F3832V, ERJ-S03F3903V, ERJ-S03F3831V, ERJ-S03F3830V, ERJ-S03F37R4V, ERJ-S03F3902V, ERJ-S03F3920V, ERJ-S03F40R2V, ERJ-S03F4020V, ERJ-S03F4023V.
Kopen Vishay Dale TNPW08055K62FETA bij ons, bespaar tijd en geld.