| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW080561K2BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 69870 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 61.2K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW080561K2BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW080561K2BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 61.2 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW080561K2BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW080561K2BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW080561K2BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW080561K2BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW080559K7BECN, TNPW080559K7BETY, TNPW08055K05BETY, TNPW08055K10BETY, TNPW08055K11BECN, TNPW08055K11BETY, TNPW08055K17BETY, TNPW08055K23BECN, TNPW08055K23BETY, TNPW08055K30BECN WSL36376L000FEA, RNCF0805TKT60K4, KRL7638-C-R018-F-T1, PHP00603E4990BST1, PHP00603E49R9BST1, WSC01/21R000FEA, HCS3920FT1L00, RW0S6BBR020FET, RW0S6BB15R0FET, RW0S6BBR050FET.
Kopen Vishay Dale TNPW080561K2BETA bij ons, bespaar tijd en geld.