| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW0805680RFEEA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 63330 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 680 OHM 1% 1/5W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW0805680RFEEA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW0805680RFEEA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 680 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.2W, 1/5W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW0805680RFEEA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW0805680RFEEA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW0805680RFEEA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW0805680RFEEA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals RN65D1001FB14, RN55D7151FB14, RN55C1003BB14, RN70D10R0FB14, CMF5549R900FHEK, CMF55200R00FKEK, RN60D4992FB14, RN55D1500FB14, RN55D20R0FB14, CMF5520R000FKEK AT0603DRE072K21L, AT0603DRE072K26L, AT0603DRE072K32L, AT0603DRE072K43L, AT0603DRE072K49L, AT0603DRE072K4L, AT0603DRE072K61L, AT0603DRE072K67L, AT0603DRE072K71L, AT0603DRE072K8L.
Kopen Vishay Dale TNPW0805680RFEEA bij ons, bespaar tijd en geld.