| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW080584R5BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 186980 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 84.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW080584R5BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW080584R5BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 84.5 Ohms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW080584R5BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW080584R5BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW080584R5BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW080584R5BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW0805102RBETA, TNPW0805105RBETA, TNPW0805107RBETA, TNPW0805110RBETA, TNPW0805113RBETA, TNPW0805115RBETA, TNPW0805118RBETA, TNPW0805120RBETA, TNPW0805121RBETA, TNPW0805124RBETA KRL3216T4A-M-R033-F-T1, KRL3216T4A-M-R009-F-T1, KRL3216T4A-M-R008-F-T1, WSL0603R0150FEA18, WSL0805R0330FEA18, WSL0603R0200FEA18, ERA-8APB8251V, HCS2512FT1L00, PF0603FRE7T0R01Z, RN73C1J16K9BTDF.
Kopen Vishay Dale TNPW080584R5BETA bij ons, bespaar tijd en geld.