| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW08058K06BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 148520 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 8.06K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW08058K06BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW08058K06BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 8.06 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW08058K06BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW08058K06BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW08058K06BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW08058K06BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals TNPW1210140RBEEN, TNPW1210143RBEEN, TNPW1210147RBEEN, TNPW1210150RBEEN, TNPW1210154RBEEN, TNPW1210158RBEEN, TNPW1210160RBEEN, TNPW1210162RBEEN, TNPW1210165RBEEN, TNPW1210169RBEEN RC0201FR-07113RL, RMCF0805FT110K, CR0805-FX-2211ELF, CRCW08052M80FKEA, RC0603FR-072R1L, ERJ-1GNF6491C, RNCP0805FTD12K4, MCR18ERTF16R0, RMCF0805FT953K, ERJ-1GNF3321C.
Kopen Vishay Dale TNPW08058K06BETA bij ons, bespaar tijd en geld.