| Fabrikant Onderdeelnummer | TNPW080598K8BETA |
|---|---|
| Fabrikant | Vishay Dale |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 92850 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 98.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TNPW080598K8BETA.pdf |
| Onderdeel nummer | TNPW080598K8BETA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 98.8 kOhms |
| Tolerantie | ±0.1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thin Film |
| Kenmerken | Military |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±25ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TNPW080598K8BETA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TNPW080598K8BETA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TNPW080598K8BETA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TNPW080598K8BETA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Vishay Dale alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Vishay Dale en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRCW25126R80FKEG, CRCW25126R81FKEG, CRCW25126R98FKEG, CRCW25127R15FKEG, CRCW25127R32FKEG, CRCW25127R68FKEG, CRCW25127R87FKEG, CRCW25128R20FKEG, CRCW25128R25FKEG, CRCW25128R45FKEG MMF50SFRE30R9, MMF50SFRE316K, MMF50SFRE316R, MMF50SFRE31K6, MMF50SFRE31R6, MMF50SFRE324K, MMF50SFRE324R, MMF50SFRE32K4, MMF50SFRE32R4, MMF50SFRE330K.
Kopen Vishay Dale TNPW080598K8BETA bij ons, bespaar tijd en geld.