| Fabrikant Onderdeelnummer | TPH-150 |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 88340 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CRTRDGE 150A 170VDC CYLINDR |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | TPH-150.pdf |
| Onderdeel nummer | TPH-150 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 150A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 170V |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Telecom |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CE, UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 100kA |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminal (Bolt) |
| Grootte / afmeting | 1.500" Dia x 1.252" L (38.10mm x 31.80mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | TPH-150 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor TPH-150, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen TPH-150, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen TPH-150, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals 00-023-028/J, BK/ATC-TAP, BK1/HTC-150M, BK/ATM-TAP, 2A1063/J, 1011-00, 707190, BK/1A3321, 0204-1000/J, BK1/HTC-140M KLKD003.H, KLKD004.H, KLKD005.H, KLKD006.H, KLKD007.H, KLKD008.H, KLKD009.H, KLKD01.5H, KLKD010.H, KLKD012.H.
Kopen Eaton TPH-150 bij ons, bespaar tijd en geld.