| Fabrikant Onderdeelnummer | 0304.050ZR |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 465077 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BRD MNT 50MA 277VAC/DC 2SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0304.050ZR.pdf |
| Onderdeel nummer | 0304.050ZR |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Board Mount |
| Huidige score | 50mA |
| Voltage Rating - AC | 277V |
| Voltage Rating - DC | 277V |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Hazardous Locations |
| Kenmerken | Intrinsically Safe |
| Klasse | - |
| Keurmerken | cURus, EX |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 60°C |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 1.5kA |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 2-SMD, J-Lead |
| Grootte / afmeting | 0.538" L x 0.237" W x 0.244" H (13.67mm x 6.03mm x 6.19mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0304.050ZR |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0304.050ZR, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0304.050ZR, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0304.050ZR, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V10H420PL1T, V10H420PL2T, V10H420PL3T, V10H440PL1T, V10H440PL2T, V10H440PL3T, V10H460PL1T, V10H460PL2T, V10H460PL3T, V10H50PL1T BK/F03A-1A, BK/F03A-2A, BK/F03A-3A, BK/F03A-4A, BK/F03A-5A, BK/F03A-8A, BK-F03A-1-1-2A, F03A250V10A, F03A250V1-1-2A, F03A250V1-1-4A.
Kopen Littelfuse Inc. 0304.050ZR bij ons, bespaar tijd en geld.