| Fabrikant Onderdeelnummer | 04611.25ERT |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 72750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BRD MNT 1.25A 250VAC 2SMD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 04611.25ERT.pdf |
| Onderdeel nummer | 04611.25ERT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type zekering | Board Mount |
| Huidige score | 1.25A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Slow |
| toepassingen | Telecom |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | CSA, UR |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 50A |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 2-SMD, Square End Block |
| Grootte / afmeting | 0.398" L x 0.123" W x 0.123" H (10.10mm x 3.12mm x 3.12mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 04611.25ERT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 04611.25ERT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 04611.25ERT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 04611.25ERT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals V300LC10CP, V10P550P, V480LC40AP, V480LS40AP, V480LT40AP, V480LU40AP, V10H11P, V10H14P, V10H17P, V10H20P 0GBC005.V, BK/TDC600-2A, BK/GBC-25, BK/GBC-8, 0.5M5X20T, 156.5699.6111, 04810000H, 0511025.M, 0511050.M, 0LGR003.U.
Kopen Littelfuse Inc. 04611.25ERT bij ons, bespaar tijd en geld.