| Fabrikant Onderdeelnummer | 0487010.MXP |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 137780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CERAMIC 10A 420VAC/VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0487010.MXP.pdf |
| Onderdeel nummer | 0487010.MXP |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge, Ceramic |
| Huidige score | 10A |
| Voltage Rating - AC | 420V |
| Voltage Rating - DC | 420V |
| Reactietijd | Fast |
| Pakket / koffer | Cartridge, Non-Standard |
| Montage type | Holder |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200A AC, 300A DC |
| Smelten I²t | 130 |
| Keurmerken | TUV, UR |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0487010.MXP |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0487010.MXP, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0487010.MXP, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0487010.MXP, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals 3KP180A-B, 3KP160C-B, 3KP170CA-B, 3KP170-B, 3KP16CA-B, 3KP16A-B, 3KP16-B, 3KP16C-B, 3KP190-B, 3KP170A-B 0034.7105, 0034.6619, 0034.6608, 0034.6617, 0034.6613, 0034.6004, 0034.6606, 0034.6018, 8020.5073, 8020.5074.
Kopen Littelfuse Inc. 0487010.MXP bij ons, bespaar tijd en geld.