| Fabrikant Onderdeelnummer | 0JLS150.X |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 93530 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CRTRDGE 150A 600VAC CYLINDR |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 0JLS150.X.pdf |
| Onderdeel nummer | 0JLS150.X |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 150A |
| Voltage Rating - AC | 600V |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | Fast |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | J |
| Keurmerken | CE, CSA, QPL, UL |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cylindrical, Blade Terminals |
| Grootte / afmeting | 1.500" Dia x 3.000" L (38.10mm x 76.20mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 0JLS150.X |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 0JLS150.X, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 0JLS150.X, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 0JLS150.X, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals P0300SBMCLRP, P0640ECLAP, P0640ECLRP1, P0640ECLRP2, P0720ECLAP, P0720ECLRP1, P0720ECLRP2, P0900ECLAP, P0900ECLRP1, P0900ECLRP2 KLDR02.5TXP, KLDR006.TXP, JLLN-250, JLLS040.T, 0CNN500.V, 0CNN400.V, JLLS100.V, L15S250.T, L15S150.T, L25S060.T.
Kopen Littelfuse Inc. 0JLS150.X bij ons, bespaar tijd en geld.