| Fabrikant Onderdeelnummer | 13FPR010E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 152200 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 13FPR010E.pdf |
| Onderdeel nummer | 13FPR010E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 13FPR010E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 13FPR010E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 13FPR010E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 13FPR010E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MK1071FE-R52, MK1072FE-R52, MK1073FE-R52, MK10R0FE-R52, MK1100FE-R52, MK1101FE-R52, MK1102FE-R52, MK1103FE-R52, MK1130FE-R52, MK1131FE-R52 RNMF14FTC2K70, CF12JT2K40, CF12JT15K0, CF12JT39R0, CF12JT680R, RNMF14FTC120K, RNMF14FTC2K40, RNMF14FTC3K00, RNMF14FTC430R, RNMF14FTC680R.
Kopen Ohmite 13FPR010E bij ons, bespaar tijd en geld.