| Fabrikant Onderdeelnummer | 13FR010 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 183630 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.01 OHM 3W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 13FR010.pdf |
| Onderdeel nummer | 13FR010 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 13FR010 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 13FR010, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 13FR010, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 13FR010, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals 20J20RE, 41F10RE, 20J1K2E, 41FR20E, 41FR50E, 41FR30E, 41FR33E, 41FR10E, 41F500E, 41F250 CMF503K8300FHEB, CMF501K9100FHEB, CMF5084R500FHEB, CMF50100K00FHEB, CMF50301R00FHEB, CMF5014R700FHEB, RC12JB9M10, RC12JB1M30, RC12JB1M80, RC12JB130K.
Kopen Ohmite 13FR010 bij ons, bespaar tijd en geld.