| Fabrikant Onderdeelnummer | 13FPR100E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 129750 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.1 OHM 3W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 13FPR100E.pdf |
| Onderdeel nummer | 13FPR100E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 100 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 3W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 200°C |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.200" Dia x 0.626" L (5.08mm x 15.90mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 13FPR100E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 13FPR100E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 13FPR100E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 13FPR100E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals LVK12R033FER, LVK12R075DER, LVK24R033FER, LVK24R075FER, LVK24R025FER, LVK24R033DER, HVC0805T2504JET, FC4L64R001JER, HVC1206T5005JET, HVC1206T1005JET MF0204FRE52-200K, MF0204FRE52-200R, MF0204FRE52-205K, MF0204FRE52-205R, MF0204FRE52-20K, MF0204FRE52-20K5, MF0204FRE52-20R, MF0204FRE52-20R5, MF0204FRE52-210K, MF0204FRE52-210R.
Kopen Ohmite 13FPR100E bij ons, bespaar tijd en geld.