| Fabrikant Onderdeelnummer | 25E1C2.75 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 20430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CARTRIDGE 25A 2.75KVAC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 25E1C2.75.pdf |
| Onderdeel nummer | 25E1C2.75 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 25A |
| Voltage Rating - AC | 2.75kV |
| Voltage Rating - DC | - |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Transformer Protection |
| Kenmerken | Indicating |
| Klasse | E |
| Keurmerken | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 80kA |
| Montage type | Holder |
| Pakket / koffer | Cartridge, Non-Standard |
| Grootte / afmeting | 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 25E1C2.75 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 25E1C2.75, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 25E1C2.75, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 25E1C2.75, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals P1602ABRP, P1602ABTP, P1602AC60, P1602ACRP, P1800EARP1, P1800EARP2, P1800EBRP1, P1800EBRP2, P1800ECAP, P1800ECMC BK/SC-1/2, BK/SC-1-1/2, STD20, FLNR02.5T, 6NZ01, BK/GBA-10, BK/GBA-15, 0KLQ01.6T, 0KLQ003.T, 0KLQ001.T.
Kopen Littelfuse Inc. 25E1C2.75 bij ons, bespaar tijd en geld.