| Fabrikant Onderdeelnummer | 27T103C |
|---|---|
| Fabrikant | Murata Power Solutions Inc. |
| product categorie | Vaste smoorspoelen |
| beschikbare kwaliteit | 56780 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FIXED IND 10UH 700MA 410 MOHM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 27T103C.pdf |
| Onderdeel nummer | 27T103C |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Wirewound |
| Materiaal - Kern | - |
| Inductie | 10µH |
| Tolerantie | ±20% |
| Huidige score | 700mA |
| Huidig - Verzadiging | - |
| afscherming | Unshielded |
| DC Resistance (DCR) | 410 mOhm Max |
| Q @ Freq | - |
| Frequentie - zelfresonant | - |
| ratings | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Inductance Frequency - Test | - |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | Nonstandard |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.254" L x 0.213" W (6.45mm x 5.40mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 27T103C |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 27T103C, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 27T103C, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 27T103C, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Murata Power Solutions Inc. alle reeksen Vaste smoorspoelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Murata Power Solutions Inc. en Vaste smoorspoelen van ons. Zoals 1468362C, 1422509C, 1410313C, 1422514C, 1447440C, 1433445C, 12LRS475C, 12RS683C, 84102C, 84105C SRP7030-2R2M, SRP6540-100M, SRP6540-5R6M, SRP6540-6R8M, SRP7030-100M, SRP7030-1R0M, SRP6540-8R2M, SRP7028A-3R3M, PM3316-100M-RC, PM3316-680M-RC.
Kopen Murata Power Solutions Inc. 27T103C bij ons, bespaar tijd en geld.