| Fabrikant Onderdeelnummer | 2907481 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | Stroomonderbrekers |
| beschikbare kwaliteit | 75430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CIR BRKR 4A 277VAC 60VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 2907481.pdf |
| Onderdeel nummer | 2907481 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |
| Huidige score | 4A |
| Voltage Rating - AC | 277V |
| Voltage Rating - DC | 60V |
| Aantal Polen | 1 |
| Actuator Type | Lever |
| Verlichting | - |
| Verlichtingsspanning (Nominaal) | - |
| Montage type | DIN Rail |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 2907481 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 2907481, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 2907481, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 2907481, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen Stroomonderbrekers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en Stroomonderbrekers van ons. Zoals 2800866, 2800859, 2800867, 2800837, 2800903, 2800919, 2800917, 2800918, 2800915, 2800902 3120-F554-P7T1-W02D-20A, 3120-F554-P7T1-W02L-20A, 3120-F354-P7T1-W01F-5A, 3120-F554-P7T1-W04G-10A, T14-S-SP-23964-1, C1A2P, C25A2P, C40A2P, C50A2P, T15-4-1.00A-01-11L.
Kopen Phoenix Contact 2907481 bij ons, bespaar tijd en geld.