| Fabrikant Onderdeelnummer | 2907643 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | Stroomonderbrekers |
| beschikbare kwaliteit | 110910 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CIR BRKR 32A 277VAC 60VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 2907643.pdf |
| Onderdeel nummer | 2907643 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Breaker Type | Thermal Magnetic |
| Huidige score | 32A |
| Voltage Rating - AC | 277V |
| Voltage Rating - DC | 60V |
| Aantal Polen | 1 |
| Actuator Type | Lever |
| Verlichting | - |
| Verlichtingsspanning (Nominaal) | - |
| Montage type | DIN Rail |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 2907643 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 2907643, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 2907643, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 2907643, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen Stroomonderbrekers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en Stroomonderbrekers van ons. Zoals 2907663, 2907661, 2907658, 2907653, 2907597, 2800841, 2800854, 2800852, 2800916, 2800904 1658-G21-03-S83-055801-20A, 1658-G21-01-S83-30A, 1658-G21-00-S80-30A, 1658-G21-00-S83-30A, 1658-G41-00-S83-30A, 1658-G41-00-S80-30A, W54-XG7A12B10-30, 1658-A41-00-S83-30A, 1658-G21-02-S83-055809-20A, 1658-G21-02-S83-055809-25A.
Kopen Phoenix Contact 2907643 bij ons, bespaar tijd en geld.