| Fabrikant Onderdeelnummer | 3000760 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| product categorie | Stroomonderbrekers |
| beschikbare kwaliteit | 99520 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CIR BRKR SOLID STATE 1A 12VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3000760.pdf |
| Onderdeel nummer | 3000760 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Breaker Type | Solid State |
| Huidige score | 1A |
| Voltage Rating - AC | - |
| Voltage Rating - DC | 12V |
| Aantal Polen | 1 |
| Actuator Type | Slide Switch |
| Verlichting | - |
| Verlichtingsspanning (Nominaal) | - |
| Montage type | DIN Rail |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3000760 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3000760, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3000760, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3000760, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Phoenix Contact alle reeksen Stroomonderbrekers componenten. U kunt ook andere delen kopen van Phoenix Contact en Stroomonderbrekers van ons. Zoals 2800039, 2882572, 2882585, 2905236, 2800106, 2859495, 2858959, 2859767, 5603030, 5603415 4230-T110-K0DU-3A, 4230-T110-K0DU-40A, 4230-T110-K0DU-4A, 4230-T110-K0DU-50A, 4230-T110-K0DU-5A, 4230-T110-K0DU-60A, 4230-T110-K0DU-63A, 4230-T110-K0DU-6A, 4230-T110-K0DU-7A, 4230-T110-K0DU-8A.
Kopen Phoenix Contact 3000760 bij ons, bespaar tijd en geld.