| Fabrikant Onderdeelnummer | 3003308A |
|---|---|
| Fabrikant | Wurth Electronics Inc. |
| product categorie | RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen |
| beschikbare kwaliteit | 107440 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | WE-CF EMI SHIELDING SHEET/EMI SH |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3003308A.pdf |
| Onderdeel nummer | 3003308A |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | Shielding Tape |
| Vorm | - |
| Lengte | 108.268' (33.00m) |
| Breedte | 0.315" (8.00mm) |
| Dikte - Overall | 0.003" (0.07mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C ~ 80°C |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Materiaal | Copper Foil |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3003308A |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3003308A, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3003308A, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3003308A, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Wurth Electronics Inc. alle reeksen RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Wurth Electronics Inc. en RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen van ons. Zoals 885012208014, 885012008078, 885012009016, 885012009018, 885342209004, 885012009020, 885342009003, 885342009001, 885012009004, 885012009022 3M 1181 CIRCLE-0.5"-250, 1-6-1267, FFAM20-1*1, 2238-S, 3/4-6-1183, EFA(01)-240X240T0800, FFAM201*1T1, FAM3-200-200-0.75-1A, 2240-S, 46J5N02520.NN00.
Kopen Wurth Electronics Inc. 3003308A bij ons, bespaar tijd en geld.