| Fabrikant Onderdeelnummer | 30405 |
|---|---|
| Fabrikant | Wurth Electronics Inc. |
| product categorie | RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen |
| beschikbare kwaliteit | 111500 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SHEET FERRITE 230X300MM |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 30405.pdf |
| Onderdeel nummer | 30405 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | Flexible Ferrite Sheet |
| Vorm | Rectangular |
| Lengte | 11.811" (300.00mm) |
| Breedte | 9.055" (230.00mm) |
| Dikte - Overall | 0.020" (0.50mm) |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Materiaal | Rubber, Ferrite Powder |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 30405 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 30405, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 30405, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 30405, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Wurth Electronics Inc. alle reeksen RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Wurth Electronics Inc. en RFI en EMI - Afschermende en absorberende materialen van ons. Zoals 885012205064, 885012205030, 885012005014, 885012205066, 885012005020, 885012205016, 885012205045, 885012005010, 885012205005, 885012005022 1170-3/4"X18YD, 46W5E02520.NN00, 1170-1"X18YD, 1345 X 1", 3-6-1126, 2-6-1345, 2-5-1170, 78136071, 2-5-CN3190, 2-6-1183.
Kopen Wurth Electronics Inc. 30405 bij ons, bespaar tijd en geld.