| Fabrikant Onderdeelnummer | 3045A |
|---|---|
| Fabrikant | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| product categorie | Magnetische sensoren - Positie, Nabijheid, Snelheid (Modules) |
| beschikbare kwaliteit | 111880 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR VRS SINE WAVE CONNECTOR |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 3045A.pdf |
| Onderdeel nummer | 3045A |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Uitgangstype | Sine Wave |
| Type | VRS (Passive) |
| Actuator materiaal | Ferrous Metals, Gear Tooth |
| Beëindigingsstijl | Connector |
| Frequentie | 15kHz |
| Voltage - Levering | - |
| Moet werken | - |
| Moet worden vrijgegeven | - |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 120°C (TA) |
| Pakket / koffer | Barrel, Stainless Steel |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 3045A |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 3045A, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 3045A, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 3045A, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Honeywell Sensing and Productivity Solutions alle reeksen Magnetische sensoren - Positie, Nabijheid, Snelheid (Modules) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Honeywell Sensing and Productivity Solutions en Magnetische sensoren - Positie, Nabijheid, Snelheid (Modules) van ons. Zoals MLH250PGB06A, PX2EN1XX250PSCHX, MLH100PGL09B, MLH100PGM01B, MLH03KPSL01G, SDX005IND4, 1865-03G-KDN, 19C030PV4K, MPRLS0001PG0000SA, MPRLS0015PA0000SA 59060-4-S-02-A, 59135-3-S-02-A, 59135-3-T-02-F, 59021-1-S-02-F, 59075-3-T-02-A, 59075-3-S-02-A, MA3055, 58426HV, 3090A, 3070A35.
Kopen Honeywell Sensing and Productivity Solutions 3045A bij ons, bespaar tijd en geld.