| Fabrikant Onderdeelnummer | 306MABA04KJS |
|---|---|
| Fabrikant | Illinois Capacitor |
| product categorie | Filmcondensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 194980 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP FILM 30UF 10% 370VDC RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 306MABA04KJS.pdf |
| Onderdeel nummer | 306MABA04KJS |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Capaciteit | 30µF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage Rating - AC | 160V |
| Voltage Rating - DC | 370V |
| Diëlektrisch materiaal | Polypropylene (PP), Metallized |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 100°C |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial |
| Grootte / afmeting | 1.673" L x 1.181" W (42.50mm x 30.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 1.772" (45.00mm) |
| Beëindiging | PC Pins |
| Lead Spacing | 1.476" (37.50mm) |
| toepassingen | Motor Run |
| ratings | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 306MABA04KJS |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 306MABA04KJS, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 306MABA04KJS, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 306MABA04KJS, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Illinois Capacitor alle reeksen Filmcondensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van Illinois Capacitor en Filmcondensatoren van ons. Zoals 105MPR400K, 105MSR400K, 335MMR100K, 335MMR250K, 333PPB102K, 565MMR100K, 685MMR100K, 225MMR400K, 335MWR100K, 685MMR250K B32529C1104J000, ECH-U1H683JX9, ECH-U1H104JX9, ECH-U1H104GX9, ECW-U1473JC9, LDEDB3100JA0N00, ECQ-E2104KF, LDEPD2100KA5N00, ECW-U4223V17, ECW-U2333KC9.
Kopen Illinois Capacitor 306MABA04KJS bij ons, bespaar tijd en geld.