| Fabrikant Onderdeelnummer | 30J27RE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 48740 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 27 OHM 10W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 30J27RE.pdf |
| Onderdeel nummer | 30J27RE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 27 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.843" L (10.30mm x 46.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 30J27RE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 30J27RE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 30J27RE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 30J27RE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals HVC4020V1004JET, HVC2512T1005JET, HVC1206Z2506JET, HVC2512T1006JET, HVF1206T2502FE, HVC4020V1005JET, FCSL150R010FER, FCSL150R002GER, FCSL150R050FER, HVC4020V2506JET FMP200JR-52-12K, FMP200JR-52-12R, FMP200JR-52-150K, FMP200JR-52-15R, FMP200JR-52-18R, FMP200JR-52-1K8, FMP200JR-52-240K, FMP200JR-52-27K, FMP200JR-52-27R, FMP200JR-52-430R.
Kopen Ohmite 30J27RE bij ons, bespaar tijd en geld.