| Fabrikant Onderdeelnummer | 315MMT |
|---|---|
| Fabrikant | Eaton |
| product categorie | Elektrische, speciale zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 188470 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE CRTRDGE 315A 690VAC/500VDC |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 315MMT.pdf |
| Onderdeel nummer | 315MMT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Cartridge |
| Huidige score | 315A |
| Voltage Rating - AC | 690V |
| Voltage Rating - DC | 500V |
| Reactietijd | - |
| toepassingen | Electrical, Industrial |
| Kenmerken | - |
| Klasse | - |
| Keurmerken | UR |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 200kA |
| Montage type | Bolt Mount |
| Pakket / koffer | Rectangular, Blade |
| Grootte / afmeting | 4.449" L x 1.500" W x 3.268" H (113.00mm x 38.00mm x 83.00mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 315MMT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 315MMT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 315MMT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 315MMT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Eaton alle reeksen Elektrische, speciale zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Eaton en Elektrische, speciale zekeringen van ons. Zoals BP/MEM-3, CH22-TPS, CCP-PLC-100, CH14-SPS, 13926-24T, CVRI-J-60200-M, CH14MS-3D, 2A1906-2, EMPTY-NO.500, CVR-RH-60200 002313603, 002313607, C10NL, CCMR.300TXP, ECNR2, FRN-R-1, KLKD02.5T, KLKD007.T, KLKD.125T, KLKD.250T.
Kopen Eaton 315MMT bij ons, bespaar tijd en geld.