| Fabrikant Onderdeelnummer | 352110KFT |
|---|---|
| Fabrikant | TE Connectivity Passive Product |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 53180 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 10K OHM 1% 2W 2512 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 352110KFT.pdf |
| Onderdeel nummer | 352110KFT |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 10 kOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 2W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 2512 (6432 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | - |
| Grootte / afmeting | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 352110KFT |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 352110KFT, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 352110KFT, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 352110KFT, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van TE Connectivity Passive Product alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van TE Connectivity Passive Product en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals CRGH0603F820R, CRGH0603F1K2, CRGH0603F1K8, CRGH0603F2K7, CRGH0603F3K9, CRGH0603F180R, CRGH0603F220R, CRGH0603F470R, CRGH0603F560R, CRGH0603F5K6 RC0603F3244CS, RC0603F3320CS, RC0603F3321CS, RC0603F3324CS, RC0603F335CS, RC0603F3400CS, RC0603F3402CS, RC0603F3403CS, RC0603F3404CS, RC0603F3480CS.
Kopen TE Connectivity Passive Product 352110KFT bij ons, bespaar tijd en geld.