| Fabrikant Onderdeelnummer | 40F30RE |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 151540 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 30 OHM 10W 1% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 40F30RE.pdf |
| Onderdeel nummer | 40F30RE |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 30 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 10W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.406" Dia x 1.902" L (10.30mm x 48.30mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 40F30RE |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 40F30RE, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 40F30RE, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 40F30RE, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals OX822KE, OX561KE, OX221KE, 45F40RE, 45F20RE, OX392KE, OX273KE, OX152KE, OX223KE, OX181KE SFR16S0001503FR500, SFR16S0002432FR500, SFR16S0003650FR500, SFR25H0003328FR500, SFR25H0001008FR500, KNP1WSJR-52-56R, KNP1WSJR-52-47R, SPP1UL3R30JLF, SPP1UL1R50JLF, MRS16000C5603FCT00.
Kopen Ohmite 40F30RE bij ons, bespaar tijd en geld.