| Fabrikant Onderdeelnummer | 45J250 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 79320 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 250 OHM 5W 5% AXIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 45J250.pdf |
| Onderdeel nummer | 45J250 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 250 Ohms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Kenmerken | - |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | - |
| Pakket / koffer | Axial |
| Apparaatpakket leverancier | Axial |
| Grootte / afmeting | 0.343" Dia x 0.937" L (8.70mm x 23.80mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | - |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 45J250 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 45J250, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 45J250, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 45J250, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MJ4750FE-R52, MJ4751FE-R52, MJ4990FE-R52, MJ4991FE-R52, MJ4992FE-R52, MJ49R9FE-R52, MJ5110FE-R52, MJ5111FE-R52, MJ5112FE-R52, MJ5113FE-R52 WW5JT5R10, WW5JT10R0, WW5JT20R0, WW5JT4R00, WW5JT300R, WW5JT500R, PAC300003001FAC000, CPF1402R00FEEE6, PAC300003000FAC000, PAC300002001FAC000.
Kopen Ohmite 45J250 bij ons, bespaar tijd en geld.