| Fabrikant Onderdeelnummer | 513SS16 |
|---|---|
| Fabrikant | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| product categorie | Magnetische sensoren - Positie, Nabijheid, Snelheid (Modules) |
| beschikbare kwaliteit | 9430 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | SENSOR UNIPOLAR SW DIG QC 0.093" |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 513SS16.pdf |
| Onderdeel nummer | 513SS16 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Uitgangstype | Digital |
| Type | Unipolar Switch |
| Actuator materiaal | - |
| Beëindigingsstijl | Quick Connect - 0.093" (2.3mm) |
| Frequentie | - |
| Voltage - Levering | 6 V ~ 16 V |
| Moet werken | - |
| Moet worden vrijgegeven | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Pakket / koffer | Threaded Boss, Quick Connect Terminals |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 513SS16 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 513SS16, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 513SS16, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 513SS16, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Honeywell Sensing and Productivity Solutions alle reeksen Magnetische sensoren - Positie, Nabijheid, Snelheid (Modules) componenten. U kunt ook andere delen kopen van Honeywell Sensing and Productivity Solutions en Magnetische sensoren - Positie, Nabijheid, Snelheid (Modules) van ons. Zoals FF6-21-AC-03, 58423LV, FF6-10-AC-03-SS, FF6-11-DC-03-SS, 3042A, FF6-10-DC-06, FF6-21-DC-03, 3055A, FF6-20-AC-QD05, FF6-20-DC-QD05 59022-4-U-02-E, 59022-4-S-02-E, 59145-2-T-02-A, 59025-1-S-01-E, 59140-2-T-02-F, 59025-2-T-02-A, 59025-2-U-02-A, 59030-030, 59140-2-U-02-A, 59022-3-T-02-F.
Kopen Honeywell Sensing and Productivity Solutions 513SS16 bij ons, bespaar tijd en geld.