| Fabrikant Onderdeelnummer | 54FCT240CTDB |
|---|---|
| Fabrikant | IDT, Integrated Device Technology Inc |
| product categorie | Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers |
| beschikbare kwaliteit | 85610 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC BUFFER INVERT 5.5V 20CDIP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 54FCT240CTDB.pdf |
| Onderdeel nummer | 54FCT240CTDB |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Logica Type | Buffer, Inverting |
| Aantal elementen | 2 |
| Aantal bits per element | 4 |
| Input Type | - |
| Uitgangstype | 3-State |
| Stroom - Uitgang hoog, laag | 12mA, 48mA |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 5.5 V |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | 20-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Apparaatpakket leverancier | 20-CDIP |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 54FCT240CTDB |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 54FCT240CTDB, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 54FCT240CTDB, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 54FCT240CTDB, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van IDT, Integrated Device Technology Inc alle reeksen Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers componenten. U kunt ook andere delen kopen van IDT, Integrated Device Technology Inc en Logica - Buffers, stuurprogramma's, ontvangers, zendontvangers van ons. Zoals 82V3012PVG, 9DBL0841BKILF, 9ZXL1251EKILF, 5P61006PGGI, 5P61006PGGI8, 6V41130NLG8, 95V857AGLFT, 6V31024NLG8, 9DBL411AGLFT, 5V41234NLG8 SN74LVTH162244DGGR, MC74ACT541DTG, MC74LVX4245DWR2G, SN74ALVCHR16245GR, 74FCT245ATQG, SN74LVC245ADW, SN74LVC244ADW, SN74LVTH16245ADLR, SN74LVC541ADW, MM74HC244WM.
Kopen IDT, Integrated Device Technology Inc 54FCT240CTDB bij ons, bespaar tijd en geld.