| Fabrikant Onderdeelnummer | 5710122104F |
|---|---|
| Fabrikant | Dialight |
| product categorie | LED's - printplaatindicatoren, arrays, lichtbalken, staafdiagrammen |
| beschikbare kwaliteit | 455634 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED CBI 2MM BI-LEVEL GRN,GRN |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 5710122104F.pdf |
| Onderdeel nummer | 5710122104F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Kleur | Green (x 8) |
| Golflengte - Piek | 565nm |
| Configuratie | 2 High x 4 Wide |
| Actueel | 20mA |
| Millicandela-beoordeling | 8.7mcd |
| Kijk hoek | 38° |
| Lens type | Diffused, Tinted |
| Lensstijl / grootte | Round with Domed Top, 1.80mm |
| Voltage Rating | 2.2V |
| Montage type | Through Hole, Right Angle |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 5710122104F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 5710122104F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 5710122104F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 5710122104F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Dialight alle reeksen LED's - printplaatindicatoren, arrays, lichtbalken, staafdiagrammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Dialight en LED's - printplaatindicatoren, arrays, lichtbalken, staafdiagrammen van ons. Zoals 5561507324F, 5561703324F, 5561707324F, 5563703324F, 5563705324F, 103310105103, 24978660935514, 5561604804F, 5561905314F, 5563608324F EAAY05SLDBA0, EAAY05SLDRA0, MV63539MP7, EAAY03SLBRA0, EAAY03SLBYA0, LTL-1CHG18C, XVB1LUG11D, XVB1LUR11D, XVB1LUY11D, LTL-4221NHCP.
Kopen Dialight 5710122104F bij ons, bespaar tijd en geld.