| Fabrikant Onderdeelnummer | 57600000001 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | Zekeringhouders |
| beschikbare kwaliteit | 94490 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE HOLDER TR5 6.3A 250V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 57600000001.pdf |
| Onderdeel nummer | 57600000001 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type fusehouder | Holder |
| Type zekering | Radial |
| Voor gebruik met / gerelateerde producten | TR5, TE5 |
| Fuse Size | - |
| Aantal circuits | 1 |
| Spanning | 250V |
| Huidige score | 6.3A |
| Montage type | PCB |
| oriëntering | - |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Contactmateriaal | - |
| Neem contact op met Finish | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 57600000001 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 57600000001, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 57600000001, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 57600000001, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen Zekeringhouders componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en Zekeringhouders van ons. Zoals V22ZC1PX2855, V150ZC05PX2855, V100ZC05PX2855, V180ZC05PX2855, V120ZC05PX2855, V27ZC05PX2855, V68ZC05PX2855, V120ZT1PX2855, V120ZT05PX2855, V120ZU05PX2855 BK/HPG, 03560008Z, T60060-1SR, E2540024, 03440012X, 03560010Z, JT60030, L60030C2C, 03560012Z, 279.6850.0602.
Kopen Littelfuse Inc. 57600000001 bij ons, bespaar tijd en geld.