| Fabrikant Onderdeelnummer | 6101 |
|---|---|
| Fabrikant | Sensata-Crydom |
| product categorie | I / O-relaismodules - uitvoer |
| beschikbare kwaliteit | 462081 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | DC INPUT MODULE 24V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 6101.pdf |
| Onderdeel nummer | 6101 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Type | DC Input Module |
| Kleur | White |
| Stijl | Standard |
| Voltage - Input | 24VDC |
| Stroom - Input | 34mA |
| Voltage - Uitgang | 5VDC |
| Huidige uitgang | 18mA |
| Inschakeltijd | 5ms |
| Uitschakeltijd | 5ms |
| Kenmerken | Hold Down Screw |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 6101 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 6101, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 6101, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 6101, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Sensata-Crydom alle reeksen I / O-relaismodules - uitvoer componenten. U kunt ook andere delen kopen van Sensata-Crydom en I / O-relaismodules - uitvoer van ons. Zoals CTB06-1200B, CTB06-1200BPT, CTB06-1200BWPT, CTB06-1200C, CTB06-1200CPT, CTB06-1200CW, CTB06-1200CWPT, CTB06-1200SW, CTB06-1200SWPT, CTB06-1200TW 70L-IDC, G3R-IDZR1SN DC5, M-IAC5, M-ODC5, SM-OAC5A, C4IDC, C4IAC, 70L-OACA-L, 70L-ODC, C4OAC.
Kopen Sensata-Crydom 6101 bij ons, bespaar tijd en geld.