| Fabrikant Onderdeelnummer | 610FPR020E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 149680 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.02 OHM 1W 1% RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 610FPR020E.pdf |
| Onderdeel nummer | 610FPR020E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 20 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 1W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±50ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | Radial Lead |
| Grootte / afmeting | 1.100" L x 0.200" W (27.94mm x 5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.215" (5.46mm) |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 610FPR020E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 610FPR020E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 610FPR020E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 610FPR020E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MJ4321FE-R52, MJ4530FE-R52, MJ4531FE-R52, MJ4641FE-R52, MJ4642FE-R52, MJ4750FE-R52, MJ4751FE-R52, MJ4990FE-R52, MJ4991FE-R52, MJ4992FE-R52 CFR2WSJR-73-120K, CFR2WSJR-73-120R, CFR2WSJR-73-12K, CFR2WSJR-73-12R, CFR2WSJR-73-130K, CFR2WSJR-73-130R, CFR2WSJR-73-13K, CFR2WSJR-73-13R, CFR2WSJR-73-150K, CFR2WSJR-73-150R.
Kopen Ohmite 610FPR020E bij ons, bespaar tijd en geld.