| Fabrikant Onderdeelnummer | 61V331KCECA |
|---|---|
| Fabrikant | AVX Corporation |
| product categorie | Keramische condensatoren |
| beschikbare kwaliteit | 102020 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | CAP CER 330PF 400VAC RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 61V331KCECA.pdf |
| Onderdeel nummer | 61V331KCECA |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Capaciteit | 330pF |
| Tolerantie | ±10% |
| Voltage - beoordeeld | 400VAC |
| Temperatuurcoëfficiënt | - |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Kenmerken | - |
| ratings | X1, Y1 |
| toepassingen | Safety |
| Faalpercentage | - |
| Montage type | Through Hole |
| Pakket / koffer | Radial, Disc |
| Grootte / afmeting | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Dikte (max) | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Leadstijl | Straight |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 61V331KCECA |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 61V331KCECA, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 61V331KCECA, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 61V331KCECA, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van AVX Corporation alle reeksen Keramische condensatoren componenten. U kunt ook andere delen kopen van AVX Corporation en Keramische condensatoren van ons. Zoals CKR24BR105KP-TUBE, CKR24BR105KR-TUBE, M39014/22-3256-TUBE, HQCEAA821JAT6A, CKR24BR824KS, 87106-079 RW, CKR24BR824KP-LL, CKR24BR824KR-LL, CKR23CG472FP, CKR23CG472FR 1210Y1000183FCT, 2225Y0250104KCR, 2225Y2000223KCR, 2225Y2500223KCR, 1812J0160100FFR, 1812J0160100FFT, 2225Y2K00153KXT, 3530N221J602LE, 1210Y0250183FFR, 1210Y0250223FFR.
Kopen AVX Corporation 61V331KCECA bij ons, bespaar tijd en geld.