| Fabrikant Onderdeelnummer | 650FPR005E |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Door gatweerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 76090 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES 0.005 OHM 5W 1% RADIAL |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 650FPR005E.pdf |
| Onderdeel nummer | 650FPR005E |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 5 mOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Metal Element |
| Kenmerken | Current Sense, Non-Inductive |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Pakket / koffer | Radial |
| Apparaatpakket leverancier | Radial Lead |
| Grootte / afmeting | 1.400" L x 0.250" W (35.56mm x 6.35mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.450" (11.43mm) |
| Aantal beëindigingen | 4 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 650FPR005E |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 650FPR005E, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 650FPR005E, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 650FPR005E, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Door gatweerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Door gatweerstanden van ons. Zoals MJ1543FE-R52, MJ1581FE-R52, MJ1582FE-R52, MJ1583FE-R52, MJ15R0FE-R52, MJ15R4FE-R52, MJ15R8FE-R52, MJ1620FE-R52, MJ1621FE-R52, MJ1622FE-R52 MFR-25FTF52-1M82, MFR-25FTF52-1M87, MFR-25FTF52-1M91, MFR-25FTF52-1M96, MFR-25FTF52-2M, MFR-25FTF52-2M05, MFR-25FTF52-2M1, MFR-25FTF52-2M15, MFR-25FTF52-2M2, MFR-25FTF52-2M21.
Kopen Ohmite 650FPR005E bij ons, bespaar tijd en geld.