| Fabrikant Onderdeelnummer | 6551303104F |
|---|---|
| Fabrikant | Dialight |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 9860 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED PANEL INDICATOR YELLOW 12V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 6551303104F.pdf |
| Onderdeel nummer | 6551303104F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Yellow |
| Lenskleur | - |
| Lenstransparantie | - |
| ratings | DC |
| Spanning | 12V |
| Actueel | 20mA |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top, 16.00mm |
| Millicandela-beoordeling | 100mcd |
| Golflengte - Piek | - |
| Kijk hoek | - |
| Beëindigingsstijl | Solder Lug |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 6551303104F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 6551303104F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 6551303104F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 6551303104F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Dialight alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Dialight en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals 50739091475600F, 50739101431600, 50739111435600F, 50739111471600F, 50739131473600F, 50739131474600F, 50739141432600F, 50739141437600F, 50739160333600F, 50739170373600F Q6F3BXXW12E, Q6R3BXXW24E, Q6F3CXXW24E, Q8F7BZZRYG02E, Q8F1CXXY12E, 305W-BA48H-O, 305W-BA60H-O, 305W-BG48H-O, 305W-BG60H-O, 305W-BR48H-O.
Kopen Dialight 6551303104F bij ons, bespaar tijd en geld.