| Fabrikant Onderdeelnummer | 6551104104F |
|---|---|
| Fabrikant | Dialight |
| product categorie | Paneelindicatoren, waakvlammen |
| beschikbare kwaliteit | 23920 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | LED PANEL INDICATOR RED 24V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 6551104104F.pdf |
| Onderdeel nummer | 6551104104F |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type | LED |
| Lampkleur | Red |
| Lenskleur | - |
| Lenstransparantie | - |
| ratings | DC |
| Spanning | 24V |
| Actueel | 20mA |
| Paneelknipselvorm | Round |
| Panel Cutout Dimensions | 0.50" (12.70mm) |
| Lensstijl / grootte | Round with Flat Top, 16.00mm |
| Millicandela-beoordeling | 70mcd |
| Golflengte - Piek | - |
| Kijk hoek | - |
| Beëindigingsstijl | Solder Lug |
| Beschermingsgraad | - |
| Kenmerken | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 6551104104F |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 6551104104F, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 6551104104F, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 6551104104F, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Dialight alle reeksen Paneelindicatoren, waakvlammen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Dialight en Paneelindicatoren, waakvlammen van ons. Zoals 5563372814F, 5561605808F, 8040335500, 80317100331803, 081936301360, 5250002, 5250006, 25075583332504, 25075583331504, 169131211200 46-NWA12H-NWO, 46-NWA12H-NYO, 46-NWA15H-CAO, 46-NWA15H-CWO, 46-NWA15H-CYO, 46-NWA15H-NAO, 46-NWA15H-NWO, 46-NWA15H-NYO, 46-NWA24H-CAO, 46-NWA24H-CWO.
Kopen Dialight 6551104104F bij ons, bespaar tijd en geld.