| Fabrikant Onderdeelnummer | 805F300 |
|---|---|
| Fabrikant | Ohmite |
| product categorie | Chassis Mount Weerstanden |
| beschikbare kwaliteit | 196210 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES CHAS MNT 300 OHM 1% 5W |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 805F300.pdf |
| Onderdeel nummer | 805F300 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Obsolete |
| Weerstand | 300 Ohms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 5W |
| Samenstelling | Wirewound |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±20ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 275°C |
| Kenmerken | - |
| Coating, behuizingstype | Aluminum |
| Montage functie | Flanges |
| Grootte / afmeting | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.330" (8.38mm) |
| Leadstijl | Solder Lugs |
| Pakket / koffer | Axial, Box |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 805F300 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 805F300, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 805F300, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 805F300, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Ohmite alle reeksen Chassis Mount Weerstanden componenten. U kunt ook andere delen kopen van Ohmite en Chassis Mount Weerstanden van ons. Zoals OF68GJE, OF27GJE, OF181JE, OF242JE, OF121JE, OF473JE, OF331JE, OF221JE, OF620JE, OF821JE CJT100047RJJ, FVE030020E20R0KE, PF2272-50RJ1, HS250 1R5 F, TE1000B1R0J, TE1000B10RJ, TE1000B1K0J, TE1000B4R7J, LPS0300H47R0JB, TJT50047RJ.
Kopen Ohmite 805F300 bij ons, bespaar tijd en geld.