| Fabrikant Onderdeelnummer | 80814000000 |
|---|---|
| Fabrikant | Littelfuse Inc. |
| product categorie | zekeringen |
| beschikbare kwaliteit | 140810 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | FUSE BOARD MNT 4A 250VAC/VDC RAD |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | 80814000000.pdf |
| Onderdeel nummer | 80814000000 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type zekering | Board Mount (Cartridge Style Excluded) |
| Huidige score | 4A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Reactietijd | Fast |
| Pakket / koffer | Radial, Box |
| Montage type | Through Hole |
| Capaciteit overschrijden @ Nominale spanning | 100A AC, 10kA DC |
| Smelten I²t | 0.5445 |
| Keurmerken | cULus |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Kleur | - |
| Grootte / afmeting | 0.350" L x 0.183" W x 0.350" H (8.90mm x 4.65mm x 8.90mm) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | 80814000000 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor 80814000000, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen 80814000000, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen 80814000000, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Littelfuse Inc. alle reeksen zekeringen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Littelfuse Inc. en zekeringen van ons. Zoals V10E35AUTO, V385LA7PX2855, V460LA7PX2855, V420LA7PX2855, V420LA7PX1347, V480LA7PX2855, V480LA7PX1347, V12ZA05PX2855, V8ZA1PX2855, V8ZA05PX2855 TR/3216TD12-R, 0251005.MAT1L, 0251005.MRT1L, 0251005.NRT1L, 0251005.HAT1L, 0251005.NAT1L, 0251005.PAT1L, 0251005.MXL, 0251002.MXL, 37213150411.
Kopen Littelfuse Inc. 80814000000 bij ons, bespaar tijd en geld.