| Fabrikant Onderdeelnummer | ACTP512 |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic Electric Works |
| product categorie | Automotive Relays |
| beschikbare kwaliteit | 123810 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RELAY AUTOMOTIVE SPDTX2 30A 12V |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ACTP512.pdf |
| Onderdeel nummer | ACTP512 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Type coil | Non Latching |
| Spoelstroom | 83.3mA |
| Spoelspanning | 12VDC |
| Contact Formulier | SPDT (1 Form C) x 2 |
| Contact Beoordeling (huidig) | 30A |
| Schakelspanning | 14VDC - Nom |
| Voltage inschakelen (Max) | 7.2 VDC |
| Spanning uitschakelen (min) | 1 VDC |
| Gebruik tijd | 10ms |
| Release Time | 10ms |
| Kenmerken | - |
| Montage type | Through Hole |
| Beëindigingsstijl | PC Pin |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 85°C |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ACTP512 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ACTP512, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ACTP512, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ACTP512, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Panasonic Electric Works alle reeksen Automotive Relays componenten. U kunt ook andere delen kopen van Panasonic Electric Works en Automotive Relays van ons. Zoals ECU-V1H152ZFV, ECK-F1E473ZVE, ECJ-4YF1A226Z, ECJ-HVB1C475K, ECY-39RC334KV, ECJ-HVB0J106M, ECJ-2FF1A475Z, ECD-GZE3R3C, ECD-GZE2R2B, ECD-GZE1R1B JSM1A-12V-4, JSM1A-12V-5, ACJ1212, ACNM5112SAX, ACJ2212, ACNH3112, CM1-12V, V23074A1002A403, CB1A-12V, CB1A-R-12V.
Kopen Panasonic Electric Works ACTP512 bij ons, bespaar tijd en geld.