| Fabrikant Onderdeelnummer | ADP5050ACPZ-R7 |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - Lineair + schakelen |
| beschikbare kwaliteit | 195660 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG 5OUT BCK/LINEAR 48LFCSP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ADP5050ACPZ-R7.pdf |
| Onderdeel nummer | ADP5050ACPZ-R7 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| topologie | Step-Down (Buck) Synchronous (4), Linear (LDO) (1) |
| Functie | Any Function |
| Aantal uitgangen | 5 |
| Frequentie - Schakelen | 740kHz |
| Spanning / stroom - Uitgang 1 | 0.85 V ~ 1.6 V, PROG |
| Spanning / stroom - Uitgang 2 | 3.3 V ~ 5 V, PROG |
| Spanning / stroom - Uitgang 3 | 1.2 V ~ 1.8 V, 1.2A |
| met LED-stuurprogramma | No |
| w / Supervisor | No |
| w / Sequencer | No |
| Voltage - Levering | 4.5 V ~ 15 V |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C |
| Montage type | Surface Mount |
| Pakket / koffer | 48-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Apparaatpakket leverancier | 48-LFCSP-WQ (7x7) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ADP5050ACPZ-R7 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ADP5050ACPZ-R7, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ADP5050ACPZ-R7, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ADP5050ACPZ-R7, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - Lineair + schakelen componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en PMIC - Spanningsregelaars - Lineair + schakelen van ons. Zoals LTC4162EUFD-LADM#TRPBF, LTC4162EUFD-SAD#TRPBF, LTC4162EUFD-SADM#TRPBF, LTC4162EUFD-SST#TRPBF, LTC4162EUFD-SSTM#TRPBF, AD8280WASTZ-RL, LT8584HFE#TRPBF, LT1579CS-3#TRPBF, LT1579CS-5#TRPBF, LT1579CS-3.3#TRPBF TPS65262RHBR, TPS61130RSAR, ADP5040ACPZ-1-R7, TPS51285ARUKT, EZ6303QI, AN30182A-PB, ISL6442IAZ, TPS61132PW, TPS61131PW, ADP5023ACPZ-2-R7.
Kopen Analog Devices Inc. ADP5050ACPZ-R7 bij ons, bespaar tijd en geld.