| Fabrikant Onderdeelnummer | ADP5054ACPZ-R7 |
|---|---|
| Fabrikant | Analog Devices Inc. |
| product categorie | PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars |
| beschikbare kwaliteit | 26350 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | IC REG CTRLR BUCK 48LFCSP |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | ADP5054ACPZ-R7.pdf |
| Onderdeel nummer | ADP5054ACPZ-R7 |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Uitgangstype | Transistor Driver |
| Functie | Step-Down |
| Uitgang configuratie | Positive |
| topologie | Buck |
| Aantal uitgangen | 4 |
| Uitvoerverslagen | 2 |
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd) | 4.5 V ~ 15.5 V |
| Frequentie - Schakelen | 250kHz ~ 2MHz |
| Inschakelduur (Max) | 50% |
| Synchrone gelijkrichter | Yes |
| Kloksynchronisatie | Yes |
| Seriële interfaces | - |
| Controle functies | Enable, Frequency Control, Power Good |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Pakket / koffer | 48-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Apparaatpakket leverancier | 48-LFCSP-WQ (7x7) |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | ADP5054ACPZ-R7 |
QY Componenten hebben de beste prijs voor ADP5054ACPZ-R7, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen ADP5054ACPZ-R7, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen ADP5054ACPZ-R7, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Analog Devices Inc. alle reeksen PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars componenten. U kunt ook andere delen kopen van Analog Devices Inc. en PMIC - Spanningsregelaars - DC DC-schakelregelaars van ons. Zoals AD73360ARZ, ADE9000ACPZ, AD7730LBRZ, AD9674KBCZ, AD73311LARSZ, AD73311LARUZ, AD73311ARSZ, AD73360LARZ, AD73360ASUZ, AD7730BRZ-REEL7 LTC3863HMSE#PBF, UC3856DW, MAX16952AUE/V+, LTC3861EUH-1#PBF, LTC1147LCS8#PBF, LTC3807IFE#PBF, LTC3865EFE#PBF, LTC3869IUFD#PBF, LT1737CGN#PBF, LT3758AHMSE#PBF.
Kopen Analog Devices Inc. ADP5054ACPZ-R7 bij ons, bespaar tijd en geld.