| Fabrikant Onderdeelnummer | AF0805FR-072ML |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 136730 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 2M OHM 1% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AF0805FR-072ML.pdf |
| Onderdeel nummer | AF0805FR-072ML |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 2 MOhms |
| Tolerantie | ±1% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AF0805FR-072ML |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AF0805FR-072ML, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AF0805FR-072ML, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AF0805FR-072ML, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals MMF204FRE97K6, MMF204FRE97R6, MMF204FRE9K09, MMF204FRE9K1, MMF204FRE9K31, MMF204FRE9K53, MMF204FRE9K76, AF1206FR-07680RL, AF1206FR-0782RL, AF0805FR-0710ML MCW0612MC4702FP100, MCW0612MC1003FP100, MCW0612MC2000FP100, ERJ-1WYJ304U, ERJ-14RSJR15U, RLP73K3AR16JTE, MCW0612MC1002FP100, ERA-1ARB242C, ERA-1ARB152C, ERA-1ARB682C.
Kopen Yageo AF0805FR-072ML bij ons, bespaar tijd en geld.