| Fabrikant Onderdeelnummer | AF0805JR-073ML |
|---|---|
| Fabrikant | Yageo |
| product categorie | Chipweerstand - opbouw |
| beschikbare kwaliteit | 36590 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RES SMD 3M OHM 5% 1/8W 0805 |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | AF0805JR-073ML.pdf |
| Onderdeel nummer | AF0805JR-073ML |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| Weerstand | 3 MOhms |
| Tolerantie | ±5% |
| Vermogen (Watts) | 0.125W, 1/8W |
| Samenstelling | Thick Film |
| Kenmerken | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| Temperatuurcoëfficiënt | ±100ppm/°C |
| Bedrijfstemperatuur | -55°C ~ 155°C |
| Pakket / koffer | 0805 (2012 Metric) |
| Apparaatpakket leverancier | 0805 |
| Grootte / afmeting | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Aantal beëindigingen | 2 |
| Faalpercentage | - |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | AF0805JR-073ML |
QY Componenten hebben de beste prijs voor AF0805JR-073ML, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen AF0805JR-073ML, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen AF0805JR-073ML, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van Yageo alle reeksen Chipweerstand - opbouw componenten. U kunt ook andere delen kopen van Yageo en Chipweerstand - opbouw van ons. Zoals AC0603KRX7R7BB104, AC0603KRX7R8BB104, AC0603KRX7R9BB104, CC0805KRX7R7BB104, CC0805CRNPO9BN1R0, CC0805JRNPO0BN470, CC0805KRX7R0BB223, CC0805KRX7R0BB103, CC0805JRX7R9BB223, CC0805KRX7R9BB471 RCL04062K20FKEA, RCL04062K21FKEA, RCL04062K26FKEA, RCL04062K32FKEA, RCL04062K37FKEA, RCL04062K40FKEA, RCL04062K43FKEA, RCL04062K49FKEA, RCL04062K55FKEA, RCL04062K61FKEA.
Kopen Yageo AF0805JR-073ML bij ons, bespaar tijd en geld.