| Fabrikant Onderdeelnummer | B1010SP0-1-R |
|---|---|
| Fabrikant | CEL |
| product categorie | RF Transceiver-modules |
| beschikbare kwaliteit | 143930 Pieces |
| Eenheid prijs | Citaat per e-mail ([email protected]) |
| Beschrijving | RF TXRX MOD BLUETOOTH TRACE ANT |
| Loodvrije status / RoHS-status | Loodvrij / voldoet aan RoHS |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Productiestatus (levenscyclus) | In Production |
| Aflevertijd | 1-2 Days |
| Datumcode (D / C) | New |
| Datasheet Downloaden | B1010SP0-1-R.pdf |
| Onderdeel nummer | B1010SP0-1-R |
|---|---|
| Fabrikant doorlooptijd | 6-8 weeks |
| Staat | New & Unused, Original Sealed |
| Deelstatus | Active |
| RF-familie / standaard | Bluetooth |
| Protocol | Bluetooth v4.0 |
| Modulatie | - |
| Frequentie | 2.4GHz |
| Datasnelheid | - |
| Vermogen | 8dBm |
| Gevoeligheid | -94dBm |
| Seriële interfaces | I²C, SPI, UART |
| Type antenne | Integrated, Trace |
| Gebruikt IC / Part | EM357 |
| Geheugen grootte | - |
| Voltage - Levering | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Actueel - Ontvangen | 17mA ~ 24mA |
| Actueel - Verzenden | 17mA ~ 54mA |
| Montage type | Surface Mount |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C ~ 85°C |
| Pakket / koffer | Module |
| Gewicht | 0.001 KG |
| Toepassing | Email for details |
| Vervangend onderdeel | B1010SP0-1-R |
QY Componenten hebben de beste prijs voor B1010SP0-1-R, we verkopen alleen originele onderdelen.
Als je zou willen kopen B1010SP0-1-R, u kunt een offerteaanvraag indienen of een e-mail sturen, wij sturen u de offerte binnen 12 uur toe. Na de offerte kunt u uw bestelling plaatsen B1010SP0-1-R, wij sturen u onze factuur en verzenden naar elk land.
Onze e-mail: [email protected]
QY-componenten is een voorraadverdeler van CEL alle reeksen RF Transceiver-modules componenten. U kunt ook andere delen kopen van CEL en RF Transceiver-modules van ons. Zoals NE3513M04-A, NE5550979A-A, NE5550779A-A, NE5550279A-A, NE3516S02-A, NE5550234-AZ, NE3521M04-A, NE3521M04-T2-A, NE3210S01, NE4210S01 BGM11S22F256GA-V2, BM78SPPS5NC2-0002AA, R41Z-TA-R, LBEE5KL1DX-883, BT111-A-HCI, ATWINC1500-MR210PB, ATWINC1500-MR210PB1952, BLE121LR-A-M256K, MRF89XAM9A-I/RM, MRF89XAM8A-I/RM.
Kopen CEL B1010SP0-1-R bij ons, bespaar tijd en geld.